Про харчування в школі

Діти – наше майбутнє. А збалансоване і правильне харчування – це запорука їх здоров’я. Тому меню шкільної їдальні складається з корисних, різноманітних та смачних страв, насичених вітамінами, білками та вуглеводами. Кожного ранку діти їдять фрукти, овочеві салати, молочні, м’ясні або рибні страви. Сніданок у школі – це корисне задоволення, яке сприяє формуванню здорової культури харчування та правильних звичок!

1 вересня 2021 року набули чинності норми харчування в закладах освіти, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку та Порядок організації такого харчування, які затверджені постановою кабінету Міністрів № 305 від 24 березня 2021 року.

З нового навчального року реформування системи шкільного харчування Полтавської громади забезпечує КП “Добробут”. Свої потужності новостворене підприємство розмістило і в шкільній їдальні 19-ої: оновлено обладнання харчоблоку, яке покращить технологічні процеси приготування страв, сприятиме переходу до здорового харчування дітей, забезпечить належну гігієнічність посуду та температурний режим готової продукції.

/Files/images/harchuvannya/555chn_1.jpg /Files/images/harchuvannya/555chn_3.jpg
/Files/images/harchuvannya/555chn_2.jpg /Files/images/harchuvannya/555chn_4.jpg
/Files/images/harchuvannya/555chn_5.jpg /Files/images/harchuvannya/рфкср1111.jpg