FacebookПідписатися на RSS

Звіт директора ЗЗСО № 19 перед громадськістю за 2020-2021 н.р.

18.06.2021р.

Шановні друзі! Ось і промайнув цей неординарний 2020-2021 навчальний рік. Дистанційне навчання стало звичним явищем для нас всіх, навчило ефективно поєднувати різні форми освітнього процесу.

2020-2021 н.р. закінчили 938 учнів, які навчалися в 35 класах. Працювали у дві зміни: 22 класи в 1 зміну, а 13 класів - у 2 зміну.

У школі здобували освіту 32 учні з ООП у 18 класах.

Рівень навчальних досягнень школярів за рік визначався на підставі семестрового та річного оцінювання. 55 учнів 4-х – 8-х та 10-х класів мають похвальні листи «За високі досягнення у навчанні». 3 96 учнів 9-х класів 3 мають свідоцтва про здобуття базової середньої освіти із відзнакою. Із 65 випускників 11-х класів – 5 будуть нагороджені Золотими медалями.

У цьому навчальному році за рішенням МОН України учні 4-х, 9-х та 11 класів були звільнені від ДПА.

У ЗНО взяли участь 65 учнів:

- з української мови – 16 (25%)

- з української мови та літератури – 49 (75%)

- з математики – 54 (83%)

- з історії України – 39 (60%)

- з англійської мови – 36 (55%)

- з географії – 37 (57%)

- з біології – 15 (23%)

- з фізики – 8 (12%)

- з хімії – 1 (1,5%).

ДПА не виявив бажання проходити жоден випускник 11 класу.

Через запровадження протиепідемічних заходів в Україні не проводились предметні олімпіади. Ми впевнені, що в цьому році призерів було б не менше, ніж минулого року (19 учнів). Після офіційного звіту Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, висвітленого на їхньому сайті, ми проаналізуємо результативність участі наших випускників у ЗНО-2021, і доведемо до відома цю інформацію педагогам і батькам.

Учні школи брали участь у різних освітніх конкурсах та творчих конкурсах системи виховної діяльності. У III Міжнародний день дарування книги (15.02) на факультеті журналістики Полтавського державного педагогічного університету імені В.Г. Короленка провели підсумки III щорічного конкурсу соціальної реклами читання книги. Учениця 10-А класу Монахова Ольга посіла 2 місце в номінації «Плакат» (робота «Цікаві люди»), а також друге місце у XII регіональному конкурсів творчих учнівських робіт «Допис у газету». За успішне проходження всіх IV етапів у Марафоні з української мови імені Петра Яцика, що проходив на платформі «HUMAN», Ковтун Ярослав, учень 8-В класу, отримав відзнаку.

У конкурсах із образотворчого мистецтва найбільше призових місць виборола учениця 10-Б класу Інзик Марина. Це міський етап Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей» (І місце), Всеукраїнський багатопрофільний фестиваль-конкурс «Перлини України» (І місце), Всеукраїнський конкурс «Вижнецька палітра» (ІІ місце), міський конкурс «Туристичними стежками Полтави» (І місце). Кисельова Софія, учениця 5-Г класу також має І місце за найкращий малюнок з теми «Охорона праці очима дітей» та мала персональну виставку в обласній бібліотеці імені І.Котляревського «Пластилінові дива». І місце за конкурсну роботу має Турченко Анастасія, учениця 10-А класу з теми «Світ навколо нас».

Беруть призи наші учні і на спортивних змаганнях. Сивець Олексій, учень 9-А класу – переможець змагань з легкої атлетики (біг на 100 м, 200 м, стрибки у довжину), які проходили у рамках відкритого чемпіонату міста. Гук Олена має третє місце на Чемпіонаті України у змаганнях на парних байдарках.

Наші вихованці вибороли перемогу у Всеукраїнському конкурсі із безпеки дорожнього руху. Із 558 команд з усієї України школа № 19 м.Полтави зайняла 1 місце. А у Всеукраїнському конкурсі «Благодійна Україна» - 3 місце в номінації «Добро починається з мене» (керівник Пупченко Т.А.). Також наші учні отримали гран-прі у Міжнародному танцювальному фестивалі-конкурсі «Зоряний бриз», що проходив у Болгарії (керівник Лобко Л.П.).

Крім того, у міському конкурсі «Кращий інклюзивний заклад» наша школа посіла 2 місце, а учениця 10-Б класу Дорогокупля Дар’я та учень 8-В класу Єрмашкевич Артем – лауреати міського фестивалю-конкурсу для учнів, які навчаються в інклюзивних класах «Нам усе під силу» в номінаціях «образотворче мистецтво» і «квілінг» відповідно.

Протягом року для НУШ у рамках здійснення освітньої реформи, за рахунок бюджетних коштів було придбано й установлено 3 мультимедійні комплекси, 3 принтери, 3 сканери, придбано роздатковий матеріал для учнів 1-х класів.

Школа – державна установа, на її утримання у 2020-2021н.р. було витрачено майже 16 млн. грн. – це і заробітна плата працівників, і оплата комунальних послуг, і харчування учнів, і придбання обладнання.

150000 грн. бюджетних коштів було виділено на поточні господарські потреби, що дало змогу замінити підлогу на рекреації 1 поверху (постелили новий лінолеум 105 м2), замінили підлогу у кабінетах № 14, 28. Придбали фарбу для підлоги у спортзалі, у фізичному кабінеті, сходів, їдальні та фасадну фарбу. Закупили господарський інвентар (мітли, лопати, сапи), дезинфікуючі засоби, медичні препарати, 20 світильників, 10 навісних і врізних замків і т.д.).

48000 грн. із бюджету виділено на аварійні роботи, це дало можливість частково відремонтували дах над спортивним залом, стелю і коридор у шкільній їдальні, укріпити відкоси на вікнах спортивного залу. Усього виконали ремонтних робіт на 34000 грн. Залишок коштів планується використати на інші роботи.

Оскільки із бюджету міста на утримання школи було виділено 150000 грн., 48000 грн. - на ремонтні роботи, залучати батьків до участі у вирішенні господарських питань школи не було потреби.

Кошти на потреби школи у 2020-2021 н.р. батьки не здавали. Але, на превеликий жаль, батьківський комітет школи змушений був звернутись за підтримкою до батьківської громади школи при вирішенні питання щодо охорони школи в денний час. Такі кошти бюджетом не передбачені, тому 28.08.2020 року батьківським комітетом школи було прийнято рішення організувати охорону школи протягом дня коштами батьків. Це становить 10грн. у місяць для кожної сім'ї. Якщо ж таку суму здати сім'ї не під силу, то батьки можуть самі відчергувати згідно завчасно складеного графіку.

Оплата послуг за охорону школи складає 6500 грн. у місяць. Батьківський комітет школи уклав з ТОВ «Компанія Захист – 007» письмовий договір на надання послуг з охорони школи на 2020-2021н.р. (10 місяців).

За рік на ці потреби було зібрано 66120 грн.. На всі кошти, передані фірмі, є документи, що підтверджують оплату наданих послуг. Ці документи передані до централізованої бухгалтерії управління освіти і взяті на облік на загальну суму 58500 грн. Не витрачені 7620 грн. знаходяться у фінансовій групі батьківського комітету школи.

Усім батькам, які взяли участь в організації охорони школи, велика подяка.

Спасибі за розуміння і підтримку педколективу при вирішенні всіх питань, що виникають в ході організації освітнього процесу.

Станом на 15.06.2021 року до майбутніх 1-х класів подали заяви 83 учні, до 10-х класів – 62 учні, а це означає, що і в наступному році проблема двозмінного навчання не буде вирішена (14 класів буде працювати у 2 зміну).

Плануємо завершити оснащення слюсарної майстерні (кабінет обслуговуючої праці минулого року переобладнали).

Перед управлінням освіти будемо порушувати питання про ремонт огорожі навколо шкільного подвір'я, тобто у новому навчальному році є проблеми, які потребують вирішення і надіємось, що хоча б частково, але виконати зможемо.

Ще раз педколектив дякує батькам за підтримку, взаєморозуміння, зичимо здоров'я, благополуччя і плідної співпраці.

Кiлькiсть переглядiв: 26