"Пізнання дитиною світу починається з пізнання людини, а людина відкривається перед дитиною в образі матері, батька і вчителя."

В.О. Сухомлинський

У Комунальному закладі "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Полтавської міської ради Полтавської області" під керівництвом 72 педагогів здобувають міцні знання, учаться добру, людяності, милосердю 934 учні. Учительський колектив, у якому 33 спеціалісти вищої кваліфікаційної категорії (з яких 1 заслужений працівник освіти України, 11 методистів, 13 старших вчителів), створив таку систему навчання і виховання, яка відповідає традиціям українського народу, сприяє становленню особистості як творця і проектувальника життя, формуванню основних компетентностей, яких потребує сьогодення.

/Files/images/pictures/ззсо19-1.jpg

Питання? Відповідь!

рейтинг
відповіді
перегляди
перегляди64
перегляди65
перегляди55
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.