FacebookПідписатися на RSS

Грудень 2021 року

Учні 6-А класу та класний керівник Марусич Леся Валеріївна напередодні Нового року організували новорічний маскарад!
Були проведені різноманітні ігри.
Також діти разом з учителем створили карту бажань на 2022 рік!

/Files/images/novini/f21/6anr_1.jpg/Files/images/novini/f21/6anr_2.jpg/Files/images/novini/f21/6anr_4.jpg /Files/images/novini/f21/6anr_3.jpg

24.12 учні 7 класів брали участь у розважальному батлі присвяченому закінченню першого семестру та Новому року, провели чимало цікавих та захоплюючих конкурсів, проявили кмітливість, винахідливість та згуртованість. В результаті перемогла Дружба.

/Files/images/novini/f21/7klnr_1.jpg/Files/images/novini/f21/7klnr_2.jpg/Files/images/novini/f21/7klnr_6.jpg /Files/images/novini/f21/7klnr_5.jpg /Files/images/novini/f21/7klnr_4.jpg

Передноворічний святковий настрій у 19-ій відчувається у всьому: святково вбрана ялинка, діти у новорічних костюмах, прикрашена школа, тематичні уроки та заходи.

/Files/images/novini/f21/novsv_11.jpg/Files/images/novini/f21/novsv_13.jpg/Files/images/novini/f21/novsv_14.jpg

Так, дівчата 7-11 класів на трудовому навчанні разом з учителем Пономаренко Оленою Миколаївною виготовили тематичні сувеніри: 7 клас «Ялинка-топотушка!»;
8 клас – «Санта Клаус»;
9 клас «Сапожок» - подарункова упаковка для цукерок;
10 клас – «Гном» - подарункова упаковка для цукерок;
11 клас – «Новорічні ростові ляльки».

/Files/images/novini/f21/456.jpg

Кожна дитина, виготовляючи поробку вклала часточку душі та піднесеного новорічного настрою, який вони потім подарували своїм родинам!

17 грудня у школу завітав Святий Миколай! І не один. Разом з ним школярів привітали Сніжинки, Снігуронька та символ 2022 року – Тигреня! Вони співали, загадували загадки та врешті-решт подарували солодощі. Діти отимали безліч позитивних емоцій від зустрічі, бо вони вірять у казку і з нетерпінням чекають омріяні подарунки. Зі святом!!!

/Files/images/novini/f21/smv_1.jpg/Files/images/novini/f21/smv_2.jpg/Files/images/novini/f21/smv_3.jpg

7 грудня 2021 року для випускників нашої школи був організований та проведений профорієнтаційний захід кафедрою бухгалтерського обліку та аудиту Полтавського університету економіки та торгівлі. Під час конференції на платформі Zoom доцент кафедри Любімов М.О. ознайомив школярів з матеріально-технічною базою ПУЕТу. Викладач розказав про особливості вступної кампанії 2022 та відповів на запитання молодих людей про можливості навчання та розвитку в ПУЕТ.

/Files/images/novini/f21/pror_2.jpg/Files/images/novini/f21/pror_1.jpg

Учні ЗЗСО № 19 брали участь у Всеукраїнському конкурсі “Батл шкіл JuniorZ”. Організатори #батлjuniorz Олександр Педан та «Моршинська» вболівають за розвиток рухової активності серед школярів та популяризують креативність уроків фізичної культури.

Виступ 1

Виступ 2

Виступ 3

Наша шкільна команда «Дружба» успішно пройшла два відбіркові тури у програмі «GYM freestyle». Протягом грудня діти готували номер чирлідінгу для виступу, кричалку та знімали відео. 16 грудня 2021 року в онлайн марафоні 3 туру вони стали переможцями у своїй програмі та виграли спортивний інвентар для гри в бадмінтон. Виступ у грудні. ІІІ тур.

Виступ у фіналі

10 грудня учні 10-Б класу (економічний профіль навчання) брали участь у грі "Крок до бізнесу". Під час заходу діти набули цікавого досвіду, нових знань, а також розвинули навички підприємницької діяльності. Вчилися приймати рішення і працювати командою. Проводив гру викладач ПУЕТ Юрко І. В.

/Files/images/novini/f21/game11_1.jpg/Files/images/novini/f21/game11_2.jpg

6 грудня 2021 року українській армії виповнилося 30 років. На виконання Плану заходів щодо відзначення Дня Збройних Сил України в нашому навчальному закладі була створена тематична фотовиставка. Учні школи принесли фото своїх батьків, які захищали та захищають нашу державу. На виставці представлені світлини «Виховуємо патріотів» з найяскравішими моментами патріотичних заходів з вихованцями дев’ятнадцятої та керівниками гуртка.

/Files/images/novini/f21/dzcuk_1.jpg

7 грудня керівник гуртка «Патріот» Петренко Іван Михайлович провів тематичні уроки до Дня Збройних Сил України для учнів старших та молодших класів. Діти почули вражаючі історії про життя військових та оглянули учбову зброю. Захоплені школярі один поперед одного ділилися яскравими враженнями та розпитували, де потрібно навчатися, щоб здобути професію військового.

/Files/images/novini/f21/dzcuk_2.jpg/Files/images/novini/f21/dzcuk_3.jpg/Files/images/novini/f21/dzcuk_5.jpg