FacebookПідписатися на RSS

Життя школи

Січень 2022 року

29 січня ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ – саме там, у 1918 році відбувся бій, що забрав життя юних ідеалістів-патріотів, які вірили, що любов до батьківщини допоможе їм перемогти набагато сильнішого ворога. Назва невеликої станції Крути, що розташована на Чернігівщині уздовж лінії Бахмач-Київ, ознаменувала відлік нового духовного злету нації, який уже протягом майже століття є національним символом для десятків поколінь борців за свободу та незалежність.
З нагоди річниці цієї події учні 10-х класів створювали медіапроекти (презентації та відеоролики) з громадянської освіти на тему "Крути - і сум, і біль, і вічна слава України".

/Files/images/novini/f21/veresen_21/qwe123_1.jpg/Files/images/novini/f21/veresen_21/qwe123_2.jpg/Files/images/novini/f21/veresen_21/qwe123_5.jpg/Files/images/novini/f21/veresen_21/qwe123_4.jpg


ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ - це нагадування про те, що сила нашої держави - в єдності українських земель. У переддень свята учнів та учениць Полтавської школи № 19 - від першокласників до майбутніх випускників - об'єднали заходи, що були проведені класоводами й класними керівниками, з нагоди проголошення незалежності України IV Універсалом Центральної Ради та проголошення Соборності України. Виховання в дітей почуття патріотизму, формування національної свідомості відбулося з використанням сучасних інтерактивних технологій: квести, челенджі, флешмоби, тематичні вікторини, "живий ланцюг" єдності, перегляд відеороликів, урок патріотизму в Центральній міській бібліотеці. Учні й педагоги 19-ої єдині в бажанні будувати вільну, успішну, щасливу Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян.

День соборності у школі


11-б клас! Центральна міська бібліотека. Година спілкування до Дня Соборності України "Історично-літературний екскурс" Українська мрія - єдність, свобода і незалежність". Дякуємо за співпрацю працівникам бібліотеки Тетяні Обифіст, Галині Щербині та Олені Глушенко.

/Files/images/novini/f22/gcpv11b_1.jpg/Files/images/novini/f22/gcpv11b_2.jpg/Files/images/novini/f22/gcpv11b_5.jpg/Files/images/novini/f22/gcpv11b_3.jpg/Files/images/novini/f22/gcpv11b_4.jpg


Харчові звички починають формуватися в дитинстві. Важливо привчати дітей до здорового способу життя, навчати їх розрізняти, які продукти корисні, а які - шкідливі. Малечі складно зрозуміти, що не все смачне корисне, і навпаки. На допомогу батькам та вчителям в Україні була створена платформа #ЗНАЇМО, де розміщено багато матеріалів, які допоможуть поглибити знання щодо культури та основних принципів здорового харчування. Педагоги 19-ої школи використовують матеріали платформи під час освітнього процесу. Так учні 2-В класу залюбки приготували «фруктові шашлички» за рецептом із платформи, а потім скуштували їх та разом із медичною сестрою нашого навчального закладу Бегмою Т.І. обговорили важливість вживання вітамінів для організму людини. «Знаємо, що їмо» - не просто слова, це крок до формування звички здорового харчування!

/Files/images/novini/f21/veresen_21/zcuq_5.jpg/Files/images/novini/f21/veresen_21/zcuq_3.jpg/Files/images/novini/f21/veresen_21/zcuq_1.jpg/Files/images/novini/f21/veresen_21/zcuq_2.jpg/Files/images/novini/f21/veresen_21/zcuq_4.jpg


Година спілкування в 11-Б класі "Що таке здорове харчування". Дякуємо медичному працівнику школи Тетяні Киященко за співпрацю.

/Files/images/novini/f22/med[ar_1.jpg/Files/images/novini/f22/med[ar_2.jpg


До учнів 2 класів завітала Аліна Кондратенко, інспектор патрульної поліції міста Полтава. Розмова була про рух на дорогах взимку: під час ожеледиці, снігопаду, заметів, про правильну та безпечну поведінку, вміння орієнтуватися на дорозі.

/Files/images/novini/f22/alinaka_1.jpg/Files/images/novini/f22/alinaka_2.jpg


/Files/images/novini/f22/981.jpg


Зимова прогулянка 11-Б класу!!!!

/Files/images/novini/f22/2_2.jpg/Files/images/novini/f22/2_2.jpg


Слово "дякую" завжди не тільки приємно чути, а й говорити. Саме тому 11 січня у Міжнародний день "Дякую" учні 2-В класу розглядали, як в інших країнах звучить це чарівне слово. Моделювали ситуації, коли його приємно говорити та провели традиційне спілкування на відповідну тематику. "Дякую" - це так просто!

/Files/images/novini/f22/daky_2.jpg /Files/images/novini/f22/daky_1.jpg/Files/images/novini/f22/daky_3.jpg


Урок у 4-А класі "Необхідне та важливе слово «дякую» як ознака вихованої людини"!

/Files/images/novini/f22/chelendg_1.jpg /Files/images/novini/f22/chelendg_2.jpg


Зимовий онлайн-челендж "Сніжинка" був проведений для учнів 1-их класів. Діти проявили неабияку активність, творчість та створили новорічний настрій для однокласників та своїх родин.

Зимовий онлайн-челендж "Сніжинка"


Учні та учениці 8-их класів цікаво та змістовно проводили час на зимових канікулах. Діти мали можливість поринути у фантастичний світ пригод з Пітером Паркером та перезавантажитись. Перегляд фільму "Людина-павук: далеко від дому" в 3D форматі додав ефекту реальності. Всі отримали задоволення від походу до кінотеатру "Wizoria".

/Files/images/novini/f22/kino8_1.jpg /Files/images/novini/f22/kino8_3.jpg

Пригоди продовжилися в квест кімнвті "Ізоляція", на локаціях "Секретна лабораторія" та "1408". Учні вчилися працювати в команді, розв'язувати логічні загадки, проявляти свою кмітливість у вирішінні нестандартних питань. Згуртованість команди, зацікавленість кожного учасника у вирішенні завдань принесли позитивний результат!

/Files/images/novini/f22/kino8_4.jpg/Files/images/novini/f22/kino8_2.jpg


Новорічний фото-флешмоб "Мій найкращий новорічний подарунок" був проведений онлайн для першокласників. Батьки і діти активно пітримали ініціативу, поділилися своїми фото з однокласниками та створили яскраве відео!

Новорічний фото-флешмоб "Мій найкращий новорічний подарунок"


5 січня 2022 р. відбувся методичний івент "19 відповідає на виклики НУШ". Зі святковим настроєм учителі початкових класів Юлія Ткаченко, Олена Кузьмич, Марина Зінченко презентували свій досвід роботи в НУШ класним керівникам і предметникам середньоі ланки школи. Ті, хто підхоплять цю естафету з 01.09.2022 в 5-их класах, побачили здобутки і напрацювання нової школи, окреслили плани на майбутнє. Олена Хомутник захопливо розповіла про сертифікацію вчителів, поділилася досвідом. Захід залишали з новими знаннями, сповненими надіями і творчими планами. Учителям початкових класів удалося створити робочий веселий настрій, почути кожного, подарувати нові враження.


Галерея "Шкільне життя"


На зимових канікулах учні 5-В класу відвідали театр імені М.В. Гоголя. Де переглянули виставу- мюзикл "Лускунчик".

/Files/images/novini/f22/5vteatr_1.jpg


Дев'ятикласники Полтавської школи #19 на канікулах мали змогу зустрітися з талановитою полтавською письменницею Тетяною Рубан. Роман авторки ,,На північ від кордону", який переміг на конкурсі ,,Молода коронація слова" та в конкурсі від Простору Української Дитячої Книги ,, BaraBooka" в номінації ,,Проза для юнацтва", не залишив нікого байдужим. Обговорюючи книгу, школярі цікавилися як персонажами твору, так і подіями п'ятиденної війни 2008 року, коли в маленьке грузинське місто прийшли ,,миротворці". Дякуємо завідуючій бібліотекою на Європейській, 141 Панюті Ганні Володимирівні за співпрацю, а Тетяні Рубан за твір, який надзвичайно актуальний у нинішній час.

/Files/images/novini/f22/9klpoxid)_1.jpg /Files/images/novini/f22/9klpoxid)_2.jpg/Files/images/novini/f22/9klpoxid)_3.jpg


Учні 5 А класу мали змогу перевтілитися в кондитерів на новорічному майстер-класі по виготовленню морозива та стати учасниками кріо шоу. Найбільше позитивних емоцій діти отримала від смачного завершення.

/Files/images/novini/f22/5anorbit.jpg


/Files/images/image/tigr22.jpg

Вітаємо з Новим роком!

Кiлькiсть переглядiв: 37