Всесвітній день Землі

22 квітня – Всесвітній день Землі. У цей час по всій планеті проводяться заходи, спрямовані на усвідомлення того, що Земля є спільним домом для людей. Мета Дня Землі - залучення до збереження природи та миру, підвищення поінформованості щодо екологічних проблем. У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглі території, висадити дерево, відмовитися хоча б на один день від використання автомобіля тощо. Учні Полтавської школи №19 закликають дотримуватись екологічного мислення в повсякденному житті. Пам’ятайте, що ви робите це не тільки для себе, а й заради прийдешніх поколінь, адже Земля - наш спільний дім!

wym-1685299620207